Firma Prada cieszy się dużym prestiżem oraz zaufaniem klientów. Początki marki sięgają 1913 roku, w którym to dwaj bracia rozpoczęli produkcję wyrobów ze skóry. Cechowały się one wysoką jakością i dlatego Prada stała się jednym z przedsiębiorstw oferujących swoje dobra na dwór królewski.

Z czego wynika popularność tej marki?

Znakiem rozpoznawczym firmy Prada jest wysoka jakość. Poza tym, projekty proponowane przez jej pracowników cieszą się oryginalnością. Są one ciekawe, zawierają nietypowe rozwiązania i w wielu wypadkach znajdują licznych naśladowców.

Jakie korzyści płyną z wyboru oprawek okularowych tego producenta?

Znakiem rozpoznawczym firmy Prada jest wysoka jakość

Oprawki Prada cechują się:

  • wysoką jakością,
  • oryginalnym designem.

Niepowtarzana jakość to zasługa zastosowania dobrych surowców, które są odporne na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Poza tym, produkty te są trwałe, ponieważ wszystkie zastosowane podczas ich produkcji elementy są bardzo starannie spasowane. Z tego powodu oprawki Prada są również niezwykle wygodne w noszeniu.

Jakie oprawki Prada dostępne są w sprzedaży?

Godne polecenia punkty sprzedaży oferują szeroką ofertę okularów marki Prada, wśród nich wymienić można:

Firma Prada cieszy się dużym prestiżem oraz zaufaniem klientów

  1. oprawki damskie – kobiety mogą wybierać spośród subtelnych oprawek, które delikatnie podkreślają walory ich urody, jak również wybierać produkty masywne, które rzucają się w oczy i są obiektem pożądania. Oprawki dla pań polecane są dla osób pewnych siebie, ponieważ zwykle cechuje je dość odważny design. Poza tym, kobiety mogą decydować się na bardziej tradycyjne rozwiązania i wybierać produkty eleganckie i ponadczasowe. W tym przypadku mogą być one z powodzeniem zastawiane zarówno z sukienkami, jak i stanowić element stylizacji casulalowych.
  2. oprawki męskie – w tym przypadku panowie mogą się decydować na zakup pełnych oprawek, które wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych czy z metalu. Co ważne, materiał ten odporny jest na korozję oraz jest stosunkowo elastyczny. Mężczyźni mogą wybierać oprawki kwadratowe, które są ponadczasowe i pasują do wielu stylizacji. Powinni oni jednak pamiętać o tym, że oprawki o prostych liniach wyostrzają rysy twarzy, podczas gdy oprawki o nieco bardziej owalnych kształtach sprawiają, że staje się ona bardziej subtelna. Wybór konkretnego modelu oprawek powinien być zatem podyktowany przede wszystkim typem urody, w tym rodzajem rysów twarzy, a także kolorem tęczówki oka czy włosów. Poza tym, na rodzaj wybieranych oprawek wpływ powinien mieć styl ubierania oraz bardzo indywidualne preferencje i oczekiwania użytkownika.